Vážení zákazníci, v případě osobního odběru zboží na výdejním místě vyčkejte na email s potvrzením že je objednávka připravena na prodejně, poté je možnost vyzvednutí pouze na adrese Budovcova 1345 Poděbrady 29001.

Nejčastější dotazy

Musím se před nákupem registrovat?

Nemusíte. Samozřejmě nabízíme možnost se zaregistrovat, což přináší výhodu v tom, že své údaje vyplníte pouze jednou a příště už je nemusíte při nákupu vyplňovat. Registraci ale nevyžadujeme a můžete provést nákup bez jakékoliv registrace.

Nevím si rady s nákupem. Co mám dělat?

Návod, jak nakoupit naleznete v sekci "Jak nakupovat", pokud byste přesto potřebovali radu, kontaktujte nás přes "Kontaktní formulář", e-mailem, anebo na telefon 604904055.

Kolik stojí doprava?

K přepravě zásilek využíváme služeb kurýrů PPL, GEIS, TopTrans, České pošty a vlastní přepravu. Zásilku předáme přepravci, který zásilku doručí za nejnižší částku a nejrychleji. 

Konečnou cenu za dopravu vždy vidíte předtím, než objednávku potvrdíte. Cena za přepravu je vypočítávána podle váhy a rozměrů zásilky. Níže uvádíme orientační tabulku cen za přepravu podle váhy. Tuto tabulku však berte jako orientační, protože do výpočtu ceny kromě váhy vstupuje rovněž objem zásilky, který je u každé zásilky individuální a cenu za váhu násobí svým koeficientem objemu. Pokud se jedná o krabici pravidelného tvaru menších rozměrů, platí tyto ceny přesně. Jedná-li se o nepravidelný tvar, nebo rozměrnější balení, bude cena vypočtena podle váhy a rozměrů. 

 Ceny dopravy rozpis

 

Kde mohu zboží vyzvednout osobně?

Po předchozí domluvě můžete objednávku vyzvednout osobně. Většinu zboží můžete převzít v Poděbradech, na adrese Budovcova 1345.